+48 95 761 56 09 biuro@budopak.pl
Zaznacz stronę
BUD-OPAK

O nas

BUD-OPAK Trzebicz

Witaj na stronie producenta opakowań tekturowych BUD-OPAK.

 

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem.. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i dbamy o najwyższą jakość naszych produktów. Naszą specjalnością są opakowania z tektury falistej 7-warstwowej, 5-warstwowej i 3-warstwowej, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia.

Wyróżnia nas produkcja kartonów wielkogabarytowych z tektury o wysokiej gramaturze.

Szukasz opakowań tekturowych, które będą trwałe, ekologiczne i dopasowane do Twoich potrzeb? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy BUD-OPAK, renomowanego producenta kartonów z tektury falistej.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Jakość

produkujemy pudła z najlepszej jakości tektury

Terminowość

terminowo realizujemy zamówienia a zarazem nie mamy ograniczeń związanych z ilością zamawianych pudeł tekturowych

Elastyczność zamówień

Nie mamy minimalnej ilości zamówienia, więc możesz zamówić u nas opakowania z nadrukiem nawet na małą ilość produktów.

Ekologia

nasze opakowania są w 100% biodegradowalne i nadają się do recyklingu. Jeśli cenisz sobie ochronę środowiska i zrównoważony rozwój, to nasze opakowania są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Opakowania „uszyte na miarę”

czyli dostosowane do indywidualnych wymagań i preferencji naszych klientów. Możesz zamówić u nas opakowania o dowolnym kształcie, rozmiarze i nadruku. Zapewniamy precyzję wykonania, terminową realizację zamówień i możliwość dostawy na miejsce.

Lokalizacja

mamy doskonale rozwinięty dział logistyki dzięki czemu dostarczymy nasze opakowania w każdy zakątek kraju i zagranicy bardzo sprawnie i terminowo.

Współpracujemy z klientami z wielu branż i rejonów Polski i Europy. Nasze opakowania sprawdzają się zarówno w transporcie, magazynowaniu, jak i prezentacji produktów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz opakowań na kosmetyki, książki, meble czy sprzęt elektroniczny, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów i galerią wyprodukowanych kartonów. Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty lub dowiedzieć się więcej o naszej firmie, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer telefonu podany na stronie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Nie zwlekaj, wybierz opakowania tekturowe od firmy BUD-OPAK – gwarancja jakości i satysfakcji!